infolinia: +48 42 230 15 00

  • 1-samolot.jpg
  • 2-plaza.jpg
  • 3-podrozny.jpg
  • 4-soller.jpg

XXI wiek, internet, najnowocześniejsze technologie, dostępne wszędzie i dla wszystkich… wiele osób i firm zastanawia się, do czego może się im przydać biuro podróży, przecież podróż można zorganizować samodzielnie.

My również sądzimy, że nie należy nigdy zmuszać czy nawet zachęcać do wydawania pieniędzy na coś, czego się nie potrzebuje, dlatego podajemy 5 najważniejszych powodów, dla których NIE TRZEBA korzystać z naszych usług

Efektywność

Jeśli Ty lub ktoś w Twojej firmie dysponuje wystarczającą ilością czasu, aby surfować po sieci, wyszukiwać i analizować oferty hoteli, lotów, transferów i innych przydatnych, a nawet koniecznych podczas podróży usług, najprawdopodobniej nie potrzebujesz korzystać z pomocy biura podróży.

Dobrze, żebyś dodatkowo miał czas i chęci, aby dowiedzieć się, co robić w razie problemów podczas wyjazdu, np. w przypadku zaginięcia bagażu lub dokumentów, jakie są prawa pasażera w przypadku opóźnienia samolotu lub tzw. „overbookingu” w hotelu, jakie ubezpieczenia opłaca się wykupić przed wyjazdem oraz jakie świadczenia i w jakich krajach mamy gwarantowane w ramach ubezpieczenia społecznego.

Nie zawadzi poczytać również o lokalnych zwyczajach miejsca, do którego wyjeżdżamy, a także o atrakcjach turystycznych, które warto obejrzeć.

Bezpieczeństwo

Jeśli wolisz przekazywać swoje dane osobowe, numery kart kredytowych, paszportu, itp. i przechowywać na super nowoczesnych serwerach o najwyższej klasie bezpieczeństwa, nie potrzebujesz kontaktować się z nami.

Nasze biuro nie przechowuje danych klientów na żadnym serwerze, a do płatności oprócz karty kredytowej, można
wykorzystać przelew bankowy lub gotówkę.

Cena

Jeżeli jesteś pewien, że to co sam znajdujesz jest zawsze atracyjniejsze cenowo, nie kontaktuj się z nami.

Nie chcemy przekonywać nikogo, że nasze usługi są najtańsze, bo dzisiaj tak naprawdę nikt tego nie może zagwarantować. Jednak praktyka pokazuje, że im droższa podróż, tym więcej można dzięki nam zaoszczędzić, przede wszystkim dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, które pomaga nam unikać kosztownych błędów.

Obsługa

Jeśli nie lubisz otrzymywać wskazówek i rad od osób wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie i wolisz sam przestudiować wszystkie alternatywy, aby wybrać tę najlepszą, nasze usługi nie będą pomocne.
Naszym celem jest dopiąć wszystkie szczegóły podróży tak, abyś o nic nie musiał się martwić i abyś mógł cieszyć się podróżą, bez względu na to czy jest to podróży w interesach, czy też wakacyjny wyjazd z rodziną.

Rozliczenia

Jeśli lubisz zajmować się rozliczaniem faktur od różnych dostawców z różnych państw, nie chcesz skupiać wydatków, aby zaoszczędzić czas rozliczając się z jedną firmą, to kolejny argument, aby nie korzystać z naszych usług.

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Lao-tzu

BARKA TRAVEL

ul. Próchnika 39, pokój 12
90-712, Łódź (Poland)
T: +48 42 230 1500
F: +48 42 230 1501
e-mail: office@barkatravel.com